Telefón: 0948 089 515

DOPLNKOVÉ SLUŽBY PRI KÚPE A PREDAJI NEHNUTEĽNOSTÍ

Prvý dojem je len jeden, a preto je najdôležitejší. Je štatisticky dokázané, že o kúpe bytu či domu rozhoduje prvých 30 sekúnd.

Pekne naaranžovaný priestor, tlmená hudba, hra svetla, farieb či príjemná vôňa – to všetko vyvoláva pozitívne emócie. Aj keď sa pri nehnuteľnostiach možno rozhodujeme podľa ceny, lokality či dostupnosti, emócie majú vždy pri kúpe rozhodné slovo. Cieľom homestagingu je vyvolať u kupujúceho pocit, že „je tu doma“.

PREDAJ a PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI

Homestaging vám ponúkame vo forme konzultácie alebo realizácie.

Konzultácia

trvá 2 hodiny, počas ktorých s vami prejdeme celú nehnuteľnosť, navrhneme úpravy v jednotlivých miestnostiach. Odporučíme vám, ako nehnuteľnosť prezentovať záujemcom, aby na nich urobila čo najlepší dojem. Navrhované úpravy si môžete zrealizovať sami, alebo sa s ich realizáciou obrátiť na nás.

Pri realizácii homestagingu

vás čaká vstupná analýza priestoru, návrh, rozsah zmien a samotné naaranžovanie priestoru do finálnej podoby.

V prípade záujmu vám ponúkame možnosť zapožičania nábytku a bytových doplnkov počas predaja nehnuteľnosti. Spolupracujeme s viacerými dodávateľmi, a preto vám vieme zabezpečiť aj rozsiahlejšie úpravy, ako maľovanie, sťahovanie alebo upratovanie.

Nehnuteľnosti sa na Slovensku bežne predávajú niekoľko mesiacov, alebo dokonca aj rokov. V USA to však často môže byť záležitosťou jedného víkendového popoludnia. Rozdiel je v spôsobe predaja cez takzvaný „Open House“.

Zatiaľ čo dnes stojí majiteľa, či makléra, značné úsilie a čas realizovať veľký počet individuálnych obhliadok, predaj cez Open House predstavuje skoncentrovanie všetkých obhliadok do troch, štyroch hodín v rámci jedného dňa. Výsledkom býva niekoľko vážnych záujemcov a realitná transakcia uzavretá do niekoľkých hodín.

Poznáme to z televíznych relácií o predaji realít. Maklér avizuje dlhše vopred, že nehnuteľnosť bude prístupná na prezretie. Nie však predtým a ani potom. Open House je tak jedinou príležitosťou, ako získať informácie a prezrieť si byt alebo dom, o ktorý má kupujúci záujem.

3D icon

3D PREHLIADKY

S touto službou garantujeme všetky naše služby pri expresnom predaji. 3D prehliadka je online zážitok, ktorý umožňuje návštevníkovi pohybovať sa v interiéri objektu a vidieť ho z akéhokoľvek uhla, ako by sa v ňom reálne prechádzal.

3D camera icon 2

FOTOGRAFIE

Interiéry a exteriéry vašich objektov  na fotografiách.

GSV_BW-0

GOOGLE STREET (INSIDE) VIEW

Google mapy, vyhľadávač Google Search a aplikácia Google Earth. Jediným klikom záujemci vstúpia do vášho objektu priamo „z ulice“.

3d-cube

VIZUALIZÁCIA BUDÚCEHO STAVU S 3D PREHLIADKOU

Vytvoríme interaktívnu 3D vizualizáciu aj so zariadením, v ktorej sa budete môcť prechádzať.

florplan icon

SCHEMATICKÉ 2D/3D
PÔDORYSY

Ak predávate byt alebo dom a nemáte k dispozícii pôdorys? Žiadny problém pre nás …

photo_drone-512

LETECKÉ FOTO/VIDEO (DRON)

Nasnímania rozľahlých objektov riešime pomocou malých bezpilotných lietadiel (dronov).

3D NÁVRH ZÁHRADY

Plánujete začať s realizácou Vašej vysnívanej záhrady, ale nechcete urobiť chybu? Potrebujete návrh záhrady podľa ktorého by ste mohli postupovať? Využite online služby záhradného architekta. Je to jednoduchý a rýchly spôsob ako začať pri tvorbe Vašej záhrady.

OBSAH 3D NÁVRHU ZÁHRADY

V niekoľkých jednoduchých krokoch môžete mať svoj návrh záhrady k dispozícii už do 14 dní. Vyplňte objednávkový formulár a odošlite objednávku. V ďalšom kroku nasleduje spracovanie štúdie, na základe údajov a fotografii z formuláru, ktorá Vám bude odoslaná mailom na konzultáciu. Vaše pripomienky sa následne zohladnia v spracovaní výsledného 3D návrhu záhrady. Tento Vám bude následne zaslaný na DVD nosiči formou dobierky, alebo Vám bude sprístupnený download link na jeho stiahnutie (platba vopred). Po zaslaní 3D Návrhu máte možnosť zdarma využiť taktiež jedno kolo pripomienok k zmenám v návrhu.